Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje o Fundacji Ratujmy Ptaki

Kategoria: Fundacja

Fundacja "Ratujmy Ptaki" została założona 07 listopada 2001 roku przez Zofię Brzozowską, nagrodzoną za swoją pracę na rzecz zwierząt przez Japońską Fundację Sasakawa i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Szczecinie, a w 2001 roku wyróżnioną tytułem "Czyniący dobro" przez Magazyn Ekspresu Reporterów Programu 2 TVP S.A.

znaka
W roku 2002 WFOŚiGW przyznał Zofii Brzozowskiej pierwszą nagrodę "Przyjaciel Środowiska Naturalnego"
nagrody 6

nagrody 7

 

W roku 2008, Kapituła Medalu im. Wiktora Godlewskiego przyznała Zofii Brzozowskiej medal "za działanie na rzecz przyrody".
nagrody 1

nagrody 2

Nie zapomnieli również o nas nasi przyjaciele z którymi Zofia Brzozowska rozmawiała o ochronie przyrody.

nagrody 4

nagrody 8

Album - Woliński Park Narodowy i wpis do tego albumu

nagrody

nagrody 9

"Nasi mali przyjaciele z Zespołu Szkół Szpitalnych"

nagrody 3

Misją Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc i rehabilitacja ptaków oraz innych zwierząt dzikożyjących. Głównym celem jej powstania było - i nadal jest - utworzenie na terenie Szczecina profesjonalnego ośrodka leczenia i rehabilitacji dzikich zwierząt. W kwietniu 2004 roku Fundacja jako jedna z pierwszych w zachodniopomorskim uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

Odsłony: 24713